TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Гість у студії - Олександра Дзигал, про бодибілдинг, фітнес та атлетизм

Категорія: Гість у студії
Опубліковано: 04 лист. 2016
Олександра Дзигал - фітнес модель, персональний тренер і учасниця змагань за Кубок України по бодибілдингу, фітнесу та атлетизму.

У житті Саші так склалося, що спроба відкосити від фізкультури в університеті переросла в улюблену на сьогодні роботу. Своєму тренеру фітнес модель завдячує всим, що зараз має. Любов Безпальча - це постійний наставник, найбільша опора та друг Олександри.

"Мені дуже легко. Розумію звучить це дивно, але на те є своя істина. Полюби те чим ти займаєшся і у тебе не буде жодного робочого дня! Так от, це про мене" - говорить посміхаючись Саша.

Для людей які професійно займаються спортом спортивне харчування стає невід'ємною річчю, а для людей які просто займаються в залі, Саша рекомендює лише протеїн тому, що спортивні добавки в такому випадку не обов'язково вживати.

Так як більшість людей не розуміє що таке спортивний режим Саша пояснила, що він складається із здорового харчування, фізичних навантажень та здорового міцного сну, це і стане основою вашої чудової фізичної форми.

Якщо ви початківець у спорті, вам потрібно знайти тренера який допоможе розібрати техніку виконання вправ та складе програму харчування.
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV