TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Відкрите, оперативне вирішення проблем на дорогах міста, взаємодія служб по утриманню доріг з мерією

Категорія: TV
Опубліковано: 22 січ. 2016
22 січня 2016 року за ініціативи Агенції та за підтримки Об’єднаної коаліції громадських організацій Черкащини в конференц-залі Громадська спілка "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій" відбувся круглий-стіл на тему: «Відкрите, оперативне вирішення проблем на дорогах міста, взаємодія служб по утриманню доріг з мерією та громадою».

Круглий-стіл проходив за участю начальника Служби автомобільних доріг в Черкаській області Юрія Настенка, заступника начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Олега Єргакова, начальника управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК виконавчого комітету Черкаської міської ради Сергія Отрешко, начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Панченко, директора КП «Соснівська СУБ» Романа Моторного, директора підприємства ЧСУ-525 Андрія Бортника, представників громадськості, підприємців та небайдужих мешканців міста.

Зустріч пройшла у конструктивному руслі. Представники служб відповідальних за утримання доріг та міської інфраструктури довели до присутніх про ті проблеми, які існують в їх підрозділах. Однак ці виправдовування ніяким чином не можуть загладити провину перед громадою за зламані руки та ноги, оскільки всі ці служби не в повній мірі виконують покладені на них завдання, щодо забезпечення належного утримання доріг, тротуарів, будинків та об’єктів благоустрою.

Представники громадськості виступили з пропозицією змінити діючі регламенти прибирання, зокрема, знизити питому частку солі у суміші для посипання проїжджої частини дороги. Європейська практика давно довела неефективність використання даної суміші.

Глєбов Євгеній Миколайович директор ГС "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій":

"В ході цієї зустрічі ми довідались, що лише один день прибирання снігу коштує для міста 1 000 000 грн. і це при тому, що один кілометр розчищення дороги коштую 100 грн., а утримання однієї транспортної зупинки 23 грн. і що сніг взагалі не доцільно вивозити, бо це буде дуже дорого для громади міста. Ми були шоковані коли дізналися, що другорядні дороги, провулки та двори взагалі не розглядаються міськвиконкомом, як такі, що мають прибиратися та розчищуватися від снігу, мовляв це клопіт самих мешканців(!) Також піднялось питання, щодо утримання закріплених за ларьками, магазинами територій, і що таке «пайова» участь в утриманні цієї території. Виявляється, що згідно «Правил благоустрою міста Черкаси» підприємства, установи та організації можуть самостійно утримувати територію або відповідно до договору укладеного з міською радою сплачувати гроші за її утримання. Проте, наразі склалась така традиція, що бізнесмени платять і кошти за її утримання, і самостійно прибирають її під примусом штрафів. Таким чином, ми так і не зрозуміли, що то за такий платіж, як «пайова» участь, можливо це банальна корупційна схема…

У заході не прийняли участь запрошені директор КП «Придніпровська СУБ» Василь Старіков та новопризначений керівник ДП «Черкаський облавтодору» Іван Франчук, нажаль вони поки, що не зрозуміли, що лише громада дає оцінку чиновнику і громада не повинна ходити до них на поклін та щось клянчити.

Підсумовуючи можна сказати, що захід відбувся на належному рівні, однак це лише перший крок до порозуміння між владою та громадою в контексті вищепіднятих питань.

Агенція бере під особистий контроль проведення таких зустрічей у подальшому і висловлює сподівання, що надалі ми уникнемо подібних колапсів.Крім того повідомляємо про початок громадської експертизи відносно діяльності директора КП «Придніпровська СУБ» Василя Старікова та так званої «пайової участі».

Громадо єднаймося! «Борітеся – поборете!"

 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV