TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Чисте довкілля

Категорія: TV
Опубліковано: 25 квіт. 2016
Громадськість разом з Держекоінспекцією об’єднала зусилля по розчищенню прибережної смуги від сміття по вул.Набережна в мікрорайоні “Дахнівка”.Держекоінспекція віідмічає, що у цьому заході взяли участь представники таких організацій як “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” та “КолоОбіг”.

З метою підтримки чистого стану довкілля, виховання свідомого ставлення до місць відпочинку такі заходи є вкрай необхідними.

Знаковим є те, що Держекоінспекція за керівництвом нового начальника – Сергія Поліщука об’єднує свої зусилля з громадськими організацями. Останнім часом було дуже багато нарікань на роботу екологічної служби при попередньому керівництві, але ж як ми бачимо наразі відбуваються певні зрушення.

Для керівника громадської спілки Євгенія Глебова, котрий взяв участь у заході не зрозуміло, чому місцеві органи усунулися від прибирання прибережної зони, на цій ділянці взагалі відсутні сміттєві баки.
На п`ятистах метрах прибережної зони відпочинку активісти назбирали стільки сміття, що назвати це зоною відпочинку язик не повертається, а скорше нагадує сміттєзвалище.

Після проведення спільної акції Держекоінспекція разом з Агенцією підтримки підприємництва вирішили ініціювати ряд заходів по поліпшенню екологічної ситуації в місті.

“Наближаються травневі свята. Будь ласка під час відпочинку прибирайте за собою сміття” - закликав всіх відпочиваючих Сергій Поліщук.

 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV