TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Ремонт доріг - "И так сойдёт!"

Категорія: TV
Опубліковано: 22 трав. 2016
В сюжеті можна побачити як по вулиці Благовісній "Аерошляхбуд" доробляє пішохідні переходи на перехрестях і це нагадує мультфільм - "И так сойдёт!"
Руйнується дорожнє покриття по вулиці В’ячеслава Чорновола, котре мало б триматись 10 років.
По вулиці Благовісній "Аерошляхбуд" доробляє пішохідні переходи на перехрестях і це нагадує мультфільм - "И так сойдёт!"
Вулиця Смілянська біля бази ОПС та "Фермерського " ринку ремонтувалась тією ж підрядною організацією, але стан цієї ділянки просто катастрофічний.
Нове асфальтнобетонне покриття по вулиці Молоткова продовжує руйнуватись через відсутність зливової системи. В зливових колодцях не під’єднаних до зливової мережі збирається вода, відбувається підмивання та просідання грунту разом з новим асфальтнобетонним покриттям. Дорога просто провалюється.  Раніше департамент архітектури містобудування та інспектування звертався до "Аерошляхбуду" з вимогою усунути недоліки по вулиці Молоткова, але не встиг підрядник усунути одні, як вже з`явились інші дефекти.

Невідповідність послідовності виконання робіт підтверджує директор департаменту архітектури містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін: "Спочатку треба було влаштувати всі підготовчі роботи".

Чому ж Харківське дорожньо - будівельне управління, котре так неякісно виконує роботи постійно вигравало тендери по ремонту доріг в місті Черкаси?
Відповідь дуже проста.

Артур Савін, директор депатраменту містобудування та інспектування:
"Низька ціна є основним пріоритетом при проведенні тендерних торгів. Так як "Аерошляхбуд" має асфальтний завод то і може пропонувати низьку ціну, а для виконання робіт залучає субпідрядні організації. Але ж всі погодяться, що дешеве ніколи не буває якісним."

Постійні зауваження до якості виконаних робіт ТОВ ДБУ "Аерошляхбуд" викликали у нас цікавість і ми вирішили проїхати вулицями міста та оглянути як відбуваються роботи на інших об’єктах за участю "Аерошляхбуду", і в якому стані знаходяться вулиці вже реконструйовані раніше. Якість робіт "вражає".

 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV