TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Робимо Черкаси найкомфортнішим містом України

Категорія: TV
Опубліковано: 26 трав. 2016
Інтерв’ю з заступником міського голови Романом Буданцевим про результати роботи сектору ЖКК та про плани на майбутнє.

Роман Буданцев, заступник міського голови:

"За півроку нашій команді вдалося досягти вагомих результатів.
За майже півроку спільної роботи нашій команді вдалося досягнути, на мою думку, певних результатів.
Комунальний сектор – один з найважливіших у діяльності міської влади. Адже кожен мешканець Черкас помічає, який стан міських доріг, чи є вдома гаряча вода, чи горять ліхтарі на вулицях ввечері. Поговоримо фактами.

23 нових тролейбуси курсують черкаськими маршрутами.
Напередодні Різдва на міські маршрути вийшло вісім новопридбаних тролейбусів. А вже в квітні у результаті перемовин з керівництвом ПАТ «Азот» місто отримало безкоштовно 15 тролейбусів виробництва Республіки Білорусь на суму 60 мільйонів гривень.
33 сучасні нові зупинки встановили в різних районах міста (до кінця року заплановано встановити ще 40). Це вперше за останні кілька років.

Більше тисячі вуличних ліхтарів було оновлено, замінено та встановлено
Жителі Черкас традиційно нарікали на недостатнє освітлення вулиць у темну пору доби. До вирішення цієї проблеми ми застосували комплексний підхід. Чимало робіт вже виконано - проведена реконструкція мереж із застосуванням енергозберігаючих технологій, замінені ліхтарі на світлодіодні, розпочато роботу із освітлення прибудинкових територій. Плануємо також освітити 100 пішохідних переходів за новітніми технологіями, що на сьогодні майже ніде не використовуються. Це значно зменшить ризики травматизму, поліпшить пересування вулицями ввечері та вночі як пішоходів, так і водіїв. Переваги таких приладів вже можуть оцінити мешканці вулиць Одеська, Руставі, Сумгаїтська, 30 років Перемоги.
11,5 тис. м2 доріг капітально відремонтовано.

До речі, минулого року на цей час було поточно відремонтовано лише близько тисячі квадратних метрів, а капітального ремонту черкаські вулиці не знали взагалі.

Впродовж цього року капітально відремонтуємо основні вулиці міста. На це в бюджеті розвитку ми передбачили 127 мільйонів.

Одночасно з асфальтуванням доріг у Черкасах ремонтуємо тротуари, міжбудинкові заїзди та двори. Вже зроблено 3,5 тисячі квадратних метрів тротуарів з тротуарної плитки (вперше за 5 років!). Ямковий ремонт у Черкасах запланували на п’ятнадцяти вулицях, їх перелік затвердив виконавчий комітет. На поточний ремонт в бюджеті закладено більше 23 мільйонів гривень. Роботи виконує наше комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ». До слова, багато років його просто знищували та навмисне доводили до банкрутства. Але наша позиція – оновити та посилити комунальне підприємство, оснастити його сучасною технікою, аби воно могло виконувати роботи, необхідні місту.

Прокладено 2 кілометри зливової каналізації.
А це проблема, яка буквально «паралізувала» місто під час дощів впродовж багатьох років.
10 млн.грн. заплановано на благоустрій дворів багатоквартирних будинків.
Це фактично реалізація програми «Європейський двір», з якою міський голова Анатолій Бондаренко, висуванець партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», йшов на вибори. Нею ми передбачаємо капітальний ремонт тротуарів усередині будинків та облаштування місць загального користування, зон відпочинку. Для визначення першочергових об’єктів залучили громадськість та спільно з її представниками вже визначили перелік місць, які незабаром перетворяться на Європейські дворики.
10 мільйонів гривень передбачено у міському бюджеті на підтримку вже створених ОСББ, а частка міста у фінансуванні капремонтів ОСББ збільшилася до 70% і лише 30 – це кошти мешканців.
7,6 мільйона гривень надійшло до бюджету коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста від початку року.

Покриваємо з міського бюджету кошти за пільгові перевезення.
Цьогоріч держава не дає фінансів на пільгові перевезення, але вже більше 10 мільйонів гривень ми спрямували з міського бюджету для відшкодування за перевезення пільговиків КП «Черкасиелектротранс».

Ще близько десяти мільйонів потрібно спрямувати до кінця року, аби не допустити занепаду цього підприємства.

Потрібно добитися, щоб кошти від акцизу з продажу палива залишалися в міському бюджеті. Для Черкас це понад 50 мільйонів гривень, які повинні бути спрямовані на відновлення дорожнього покриття. На сьогодні цей законопроект знаходиться на розгляді у Верховній Раді.

Це лише кілька фактів із комплексу вже виконаних завдань, делегованих нам громадою.

Бо наше завдання – зробити Черкаси найкращим і найкомфортнішим містом України."

 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV