TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

В ЧНУ добровільно-примусовий збір коштів

Категорія: TV
Опубліковано: 17 черв. 2016
До кінця існування СРСР усі студенти на літо перетворювались на будівельників і різноробочих, ні в кого не виникало сумнівів про правильність цього, але дана практика зберігається у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького і зараз, про це повідомляє координатор ГО «Студентське антикорупційне агентство».
 
У ході спілкування вдалось з’ясувати, що кожного літа студенти ЧНУ добровільно-примусово змушені відпрацьовувати трудові семестри, які затвердженні рішенням Органом студентського самоврядування (ОСС). При небажанні перетворюватись на різноробочого і працювати на благоустрій ВНЗ, студент змушений заплатити 200 або ж 400 гривень «благодійного внеску», а куди витрачаються дані кошти залишається загадкою, адже на ремонтні роботи вони змушені платити окремо.  

Також у ході спілкування було з’ясовано те, що минулого року студентам погрожували відрахуванням у разі не відпрацювання трудових семестрів. Представники ГО «Студентське антикорупційне агентство» намагались вирішити дану ситуацію шляхом перемовин з ОСС, але знайти компромісне рішення не вдалось, тому координатор ГО «Студентське антикорупційне агентство» звернулася до правоохоронних органів з метою врегулювання даного питання.

 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV