TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

«Поліція нова, а методи старі»

Категорія: TV
Опубліковано: 15 лип. 2016
«Поліція нова, а методи старі»,так вважає Валерій Берзкін.

Його сина Владислава затримали співробітники карного розшуку управління національної поліції в Черкаській області, підкинувши йому пакет з наркотичною речовиною, а потім доставили до Шполянського райвідділу поліції. В райвідділі співробітники Черкаського управління застосували фізичну силу, вибиваючи з нього зізнання, розповідає нам батько потерпілого: «Затримали незаконно. Підкинули наркотики та примусили взяти на себе крадіжку трьох мопедів. Причиною розіграного правоохоронцями сценарію стала помста за ДТП в центрі Черкас при участі одного з працівників карного розшуку».

Протримали Владислава у райвідділі близько дванадцяти годин, а після того як його відпустили, дружина була вимушена викликати швидку допомогу.

Так Владислав після слідчих дій опинився в районній лікарні.

Вся справа в тому, що 6 червня опівдні Владислав Березкін разом зі своїм другом Андрієм під’їхали на автомобілі до шиномонтажу, розташованого по вулиці Пролетарській в м. Шпола, а слідом за ними з’явились працівники карного розшуку національного управління поліції в Черкаській області і почали проводити затримання та обшук автомобіля. За словами Владислава Березкіна, в ході затримання працівники поліції підкинули йому в карман пакет з наркотичною речовиною.

Раніше таку схему працівники колишньої міліції застосовували досить часто для того, щоб жертва погодилась на співпрацю.

Співпраця з працівниками карного розшуку завершилась стусанами та погрозами. Про це Владислав розповідає: «Били по голові. Били по почкам».

Перед тим, як нам прокоментували ситуацію в Шполянському райвідділу поліції, ми чекали 20 хвилин, поки виконуючий обов’язки начальника спілкувався зі свідком, який того дня приїхав разом з правоохоронцями. Можливо обговорювали, що говорити на камеру… Судіть самі.

Дивно, чому свідок, який так і не представився одразу сам, відповів на всі питання, які ми хотіли поставити. Невже вміє читати думки?
- «При затриманні ніхто на нього наручники не вдівав. Працівники поліції поводились з ним дуже чемно»

А от історія інших свідків абсолютно протилежна.

Чиї свідчення є правдивими та правомірність дій працівників карного розшуку Черкаського управління національної поліції при затриманні та допиті Владислава Березкіна вже буде встановлювати обласна прокуратура, так як батько Владислава Валерій вже звернувся до прокурора області з заявою про вчинені правопорушення: незаконний арешт, підкидання наркотиків та нанесення тілесних ушкоджень.


 
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV