TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Поява правоохоронців в лікарні - "І сміх і гріх"

Категорія: TV
Опубліковано: 31 лип. 2016
Два тижні тому тисячі черкащан дізнались про історію, що трапилась з Владиславом Березкіним в місті Шпола . За його словами працівники вже нової поліції підкинули йому наркотичний засіб, що стало причиною затримання, а вже в райвідділі вибивали з Владислава покази застосовуючи фізичну силу.

Під час нашого візиту до Шполянського райвідділу , анонімний свідок який знаходився у кабінеті виконуючого обов`язки начальника райвідділу, факт неправомірних дій працівників карного розшуку Черкаського управління Національної поліції заперечував, як і сам в.о. начальника Вадим Кутовий. І хоча правоохоронці стверджують, що діяли в правовому полі та після слідчих дій Владислав Березкін опинився в Шполянській районній лікарні з численними забоями поперекової частини. На даний час його перевели до Черкаської лікарні для додаткового обстеження,
але Шполянські правоохоронці чомусь чатують на нього і тут.

З якою метою виконуючий обов`язки начальника райвідділу власною персоною, разом зі своїм заступником прибули до Черкаської лікарні ми поцікавились у них особисто і відповідь як завжди була: “звертайтесь до прес-центру”. А на пряме запитання: «чи застосовували фізичну силу правоохоронці до Владислава Березкіна після затримання?» в.о. начальника не знайшов кращої відповіді як:"Перший раз про це чую".  Дивно пане Вадиме, ви ж два тижні тому давали нам інтерв`ю з цього приводу у себе в кабінеті. Напевно не впізнали? Хоча і ми не одразу впізнали начальника Шполянського райвідділу, тому і розповіли йому про свої враження від попередньої зустрічі.

Так ми і лишились кожен при своїх особистих думках, а от про причину появи правоохоронців в лікарні вже намагався з`ясувати адвокат Владислава, Сергій Єрьоменко та обгрунтованої відповіді про мету візиту він також не почув, охаректизувавши такі дії наступним чином:”ІСМІХ і ГРІХ ”.

Ось на цьому і закінчився візит Шполянських правоохоронців до Черкаської лікарні де знаходиться на лікуванні Вадим Березкін після слідчих дій. На останок в.о. начальника Вадим Кутовий, поза кадром промовив в наш адрес наступне: “ Я люблю говорить в кінці”.

Як розцінювать неоднозначний вислів, ми покищо не знаємо, так само як і не знаємо які ще сюрпризи приготувала нам реформа старої міліції в нову поліцію в світлі вище викладених подій?
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV