TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Ірдинські баталії навколо “децентралізованого” водопостачання

Категорія: TV
Опубліковано: 05 серп. 2016
«Децентралізовано». Розрекламована урядом децентралізація та об`єднання територіальних громад, поки що не виправдовує сподівань жителів села Ірдинь, Черкаського району. Минулого року три села Білозір`я, Баси та Ірдинь об`єднались в одну громаду. А перші в Україні вибори старости на початку року відбулись в Ірдині, обрали на посаду старости бувшого сільського голову Олександра Максимова.

Минуло пів року, але ні обєднання громад, ні вибори старости, ні обіцяні урядом повноваження ніяк не вплинули на покращення побуту Ірдинців. Про розбиту вщент дорогу, що веде до села годі й говорити коли немає елементарних умов для існування.

Вода в домівка — це свято, бо система централізованого водопостачання працює лише по декілька годин на добу, тиск у трубах відсутній.

“Ні постірать, ні помитись, ні їсти нормально зварить не можна” - скаржаться мешканці Ірдиня.

Багаторазові звернення до старости села Олександра Максимова виявились марними, тому на сходку села запросили представників райдежадміністрації та депутатів районної ради для вирішення данної проблеми.

Як з`ясувалось, причиною відсутності тиску в трубах є безконтрольне споживання води населеннням для поливу присадибних ділянок, але як вирішити це питання в правовій площині староста не знає. Комунальне підприємство, яке обслуговує систему водопостачання на даний час без керівника, бо немає чим платить зарплату, до того ж підприємство заборгувало за електропостачання, а держава заборгувала сільскій раді - замкнене коло. Що робить ніхто не знає.

Для безперебійного забезпечення водою жителів Ірдиня можна було б запустити ще дві водонапірні башти які знаходяться на території села, але знову ж таки на це немає коштів, бо 10 мільйонів бюджету об`єднанної територіальної громади швидко розподілили по різних департаментах. Жителів Ірдиня мало цікавить розподіл бюджету, вони вимагають забезпечити їм елементарні умови для життя і терпець у них схоже скоро увірветься:

-Дайте людям воду!
-А ви поверніть на кошти!
-Оце об`єдналися називається!
-Робіть що-небудь бо ми його вб`єм!


Ірдинські баталії навколо “децентралізованого” водопостачання далі в сюжеті.
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV