TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

TV 100 - ЯКЩО ВАМ Є ЩО СКАЗАТИ

TV 100 - 100% СВОБОДА СЛОВА

TV 100 - 100% САМЕ ВАШ ПОГЛЯД

TV 100 - 100% БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Кожен з нас має право знати свої права

Категорія: TV
Опубліковано: 18 жовт. 2016
Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» розпочала свою роботу в м. Черкаси. Виставка діє з 17.10.2016р. по 31.10.2016 р. в кінотеатрі Україна по вул. Смілянська 21.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» створена ГО «МАRТ», за підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОЖДЕННЯ». ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор.

Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Координатором освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» в м. Черкаси та Черкаській області виступає Громадська організація "Волонтер Черкащини".

ГО "Волонтер Черкащини" є незалежною, неприбутковою організацією, основним завданням якої є розвиток та підтримка громадянського суспільства, правова просвіта населення, моніторинг по дотриманню та захист прав людини.
© TV 100

                       Головна       Про телеканал       Контакти

Телеканал TV 100 © 2015

                      Ukrainian social TV